03.08.2016

No Liepājas uz lidostu "Rīga" ar "Baltic Taxi" taksometru
 
No Liepājas uz lidostu "Rīga" ar "Baltic Taxi" taksometru
 
Papildu ekstra, kas pieejama ikvienam pasažierim, kurš izmanto AS "LIepājas autobusu parks" starppilsētu autobusu maršrutā Liepāja-Rīga-Liepāja, ir iespēja nokļūt lidostā "Rīga", no Liepājas autobusa pārsēžoties "Baltic TAXI" taksometrā pirms iebraukšanas Rīgā. Daudzi liepājnieki par šo papildu pakalpojumu zina un labprāt to izmanto. Pakalpojuma izmaksas ir tikai 1,50 eiro klāt pie autobusu biļetes.
 
Ceļš no Liepājas uz lidostu "Rīga"
Lai nokļūtu lidostā "Rīga", pasažierim pie autobusa vadītāja papildus biļetei ir jāiegādājas kupons par 1,50 EUR. Autobusa vadītājs informēs dispečeru, kas veiks taksometra rezervāciju. Iebraucot Rīgā, K.Ulmaņa gatves pieturā „Zolitūdes iela” pasažieri jau sagaidīs zaļais "Baltic TAXI" taksometrs, lai kopā ar bagāžu aizvestu uz lidostu
 
Ceļš no lidostas "Rīga" uz Liepāju
Lai nokļūtu no lidostas „Rīga” uz Liepāju, pasažieriem  ir jāvēršas lidostas "Baltic TAXI" stendā, kur tiks veikta vietas rezervācija autobusā. "Baltic TAXI" taksometrs aizvedīs uz pieturu „Mežmalas iela”, kur pasažieris iekāps maršruta Rīga-Liepāja autobusā, kur samaksās par autobusu biļeti un 1,50 eiro par "Baltic TAXI" pakalpojumu.
Biļetes internetā