06.04.2020

A/S "Liepājas autobusu parks" Lieldienu izmaiņas autobusu kursēšanā
Lote "Dienvidrietumi"            
Maršruta nr. Reisa nr. Maršruta nosaukums Attiet Pienāk Atcelts reiss Papildus reiss
7937 40 Rīga-Liepāja 5:10 9:10 10.04.2020  
7937 45 Rīga-Liepāja 14:30 17:45 10.04.2020  
7937 14 Rīga-Liepāja 11:00 14:30 10.04.2020  
7937 51 Rīga-Liepāja 20:30 0:20 10.04.2020  
7937 20 Rīga-Liepāja 13:25 16:40 10.04.2020  
7937 21 Rīga-Liepāja 15:25 18:30 10.04.2020  
7954 4 Rīga-Kabile-Kuldīga 14:30 17:48 12.04.2020  
7954 3 Rīga-Kabile-Kuldīga 18:50 22:08 12.04.2020  
             
Lotes "Aizpute" un "Priekule"            
Maršruta nr. Reisa nr. Maršruta nosaukums Attiet Pienāk Atcelts reiss Papildus reiss
5349 1 Aizpute-Cīrava 7:15 7:35 10.04.2019; 13.04.2019  
5349 2 Aizpute-Cīrava 7:35 7:55 10.04.2019; 13.04.2019  
5349 3 Aizpute-Cīrava 12:00 12:20 10.04.2019; 13.04.2019  
5349 4 Aizpute-Cīrava 12:20 12:40 10.04.2019; 13.04.2019  
5349 5 Aizpute-Cīrava 15:30 15:55 10.04.2019; 13.04.2019  
5349 6 Aizpute-Cīrava 15:55 16:20 10.04.2019; 13.04.2019  
5348 1 Aizpute-Apriķi-Cīrava 13:00 13:40 10.04.2019; 13.04.2019  
5348 2 Aizpute-Apriķi-Cīrava 13:40 14:20 10.04.2019; 13.04.2019  
6905 17 Liepāja-Bārta 5:55 6:20 10.04.2019; 13.04.2019  
6905 20 Bārta- liepāja 6:23 7:05 10.04.2019; 13.04.2019  
6817 3 Liepāja-Vībiņi-Kalni 17:45 20:10 12.04.2020  
6815 1 Liepāja-Bārta-Rucava 5:00 7:09 13.04.2020  
6815 2 Liepāja-Bārta-Rucava 7:21 9:30 13.04.2020  
6817 6 Liepāja-Vībiņi-Kalni 5:30 7:55 13.04.2020  
5968 3 Liepāja-Durbe-Vecpils 5:33 6:23 13.04.2020  
5968 6 Liepāja-Durbe-Vecpils 6:30 7:55 13.04.2020  
5112 37 Liepāja-Nīca-Otanķi 5:20 6:18 13.04.2020  
5112 44 Liepāja-Nīca-Otanķi 6:22 7:25 13.04.2020  
5112 23 Liepāja-Nīca-Otanķi 7:40 8:35 13.04.2020  
5112 24 Liepāja-Nīca-Otanķi 8:40 9:35 13.04.2020  
6905 3 Liepāja-Kalēti-Priekule 5:40 7:10 13.04.2020  
6905 4 Liepāja-Kalēti-Priekule 7:20 8:50 13.04.2020  
6870 1 Liepāja-Bunka-Priekule 5:45 7:25 13.04.2020  
6870 2 Liepāja-Bunka-Priekule 7:30 9:25 13.04.2020  
5337 1 Liepāja-Dunalka-Cīrava 5:45 6:40 13.04.2020  
5337 2 Liepāja-Dunalka-Cīrava 6:49 7:44 13.04.2020  
5124 11 Liepāja-Vērgale 5:50 6:37 13.04.2020  
5124 12 Liepāja-Vērgale 6:40 7:27 13.04.2020  
5124 21 Liepāja-Vērgale 7:30 8:17 13.04.2020  
5124 20 Liepāja-Vērgale 8:20 9:07 13.04.2020  
6818 9 Liepāja-Rucava-Rucavas RKP 6:10 7:25 13.04.2020  
6818 10 Liepāja-Rucava-Rucavas RKP 7:34 8:59 13.04.2020  
5350 4 Liepāja- Priekule-Vaiņode 6:10 7:20 13.04.2020  
5350 3 Liepāja- Priekule-Vaiņode 8:10 9:24 13.04.2020  
5350 12 Liepāja- Priekule-Vaiņode 9:25 10:40 13.04.2020  
5350 5 Liepāja- Priekule-Vaiņode 11:00 12:10 13.04.2020  
6700 5 Liepāja-Vaiņode-Vībiņi 6:10 7:45 13.04.2020  
6700 6 Liepāja-Vaiņode-Vībiņi 7:55 9:45 13.04.2020  
6908 1 Liepāja-Ziemupe 6:15 7:20 13.04.2020  
6908 2 Liepāja-Ziemupe 7:25 8:45 13.04.2020  
6909 1 Liepāja-Nīca 6:20 7:10 13.04.2020  
6909 2 Liepāja-Nīca 7:15 8:05 13.04.2020  
6902 5 Liepāja-Paplaka-Vienība 6:25 8:00 13.04.2020  
5972 2 Vienība-Priekule 8:00 8:40 13.04.2020  
6300 1 Liepāja-Apriķi-Aizpute 6:40 8:30 13.04.2020  
6300 2 Liepāja-Apriķi-Aizpute 8:35 10:40 13.04.2020  
6907 1 Liepāja-Otaņķi-Nīca 6:50 8:05 13.04.2020  
6907 2 Liepāja-Otaņķi-Nīca 8:15 9:45 13.04.2020  
6801 6 Liepāja-Vecpils-Aizpute 7:10 9:00 13.04.2020  
6801 3 Liepāja-Vecpils-Aizpute 15:10 17:15 13.04.2020  
6768 3 Liepāja-Pāvilosta 7:40 8:55 13.04.2020  
6768 2 Liepāja-Pāvilosta 9:00 10:10 13.04.2020  
5343 1 Liepāja-Dunalka 7:50 8:38 13.04.2020  
5343 2 Liepāja-Dunalka 8:40 9:28 13.04.2020  
5365 10 Vienība-Liepāja 11:46 13:15 13.04.2020  
5967 7 Priekule-Vienība 10:45 11:11 13.04.2020  
5347 1 Aizpute-Vecpils 9:00 9:30 13.04.2020  
5347 2 Aizpute-Vecpils 9:30 10:00 13.04.2020  
5347 3 Aizpute-Vecpils 14:30 15:00 13.04.2020  
5347 4 Aizpute-Vecpils 15:00 15:30 13.04.2020  
             
A Lote - Jūrmalas virziens            
Maršruta nr. Reisa nr. Maršruta nosaukums Attiet Pienāk Atcelts reiss Papildus reiss
7393 43 Bulduri-Kauguri2 7:10 7:47 10.04.2020; 13.04.2020  
7393 45 Bulduri-Kauguri2 17:20 17:57 10.04.2020; 13.04.2020  
7393 46 Kauguri2-Bulduri 8:05 8:43 10.04.2020; 13.04.2020  
7393 35 Bulduri-Kalniņi 9:05 9:57 10.04.2020; 13.04.2020  
7393 40 Kalniņi-Bulduri 14:20 15:14 10.04.2020; 13.04.2020  
7393 39 Bulduri-Kalniņi 15:15 16:07 10.04.2020; 13.04.2020  
7393 42 Kalniņi-Bulduri 16:10 17:04 10.04.2020; 13.04.2020  
7393 38 Kalniņi-Sloka 10:00 10:20 10.04.2020; 13.04.2020  
7393 37 Sloka-Kalniņi 13:50 14:10 10.04.2020; 13.04.2020  
             
B Lote – Ogres virziens            
Maršruta nr. Reisa nr. Maršruta nosaukums Attiet Pienāk Atcelts reiss Papildus reiss
7227 2 Ogres MRS - Rīgas SAO 7:00 8:10 10.04.2020; 13.04.2020  
7227 1 Rīgas SAO - Ogres AO 9:40 10:35 10.04.2020; 13.04.2020  
7227 4 Ogres AO-Rīgas SAO 11:00 11:55 10.04.2020; 13.04.2020  
7227 5 Rīgas SAO - Ogres MRS 14:45 15:45 10.04.2020; 13.04.2020  
7227 8 Ogres MRS - Rīgas SAO 16:50 17:55 10.04.2020; 13.04.2020  
7227 7 Rīgas SAO - Ogres MRS 18:30 19:30 10.04.2020; 13.04.2020  
             
C Lote – Vecumnieku virziens            
Maršruta nr. Reisa nr. Maršruta nosaukums Attiet Pienāk Atcelts reiss Papildus reiss
7467 2 Bārbele-Rīgas SAO 6:55 8:30 10.04.2020; 13.04.2020  
7467 5 Rīgas SAO-Bārbele 14:05 15:35 10.04.2020; 13.04.2020  
7467 10 Bārbele-Rīgas SAO 15:35 17:05 10.04.2020; 13.04.2020  
7467 7 Rīgas SAO-Vecumnieki 14:05 15:10   10.04.2020; 13.04.2020
7467 8 Vecumnieki - Rīgas SAO 15:30 16:35   10.04.2020; 13.04.2020
Biļetes internetā