01.11.2011

Autobusu parks piedāvā pasažierus aizvest uz lidostu „Rīga”

 

Riga_Liepaja.png

 

Sākot ar 1. novembri, Liepājas autobusu parks maršrutos LiepājaRīgaLiepāja piedāvās pasažieriem iespēju nokļūt no Liepājas uz lidostu „Rīga”, neiebraucot Rīgas centrā, arī pretējā virzienā: Lidosta „Rīga”Liepāja. Pakalpojums ieviests sadarbībā ar taksometru pakalpojumu sniedzēju Baltic TAXI, un pasažieriem tas izmaksās tikai vienu latu klāt pie parastās autobusu biļetes cenas.

„Klientu aptaujas pierāda, ka šobrīd vairāk nekā 28% mūsu klientu izmantotu šādu pakalpojumu. Pakalpojuma ieviešanas procesā tika apzināta ārvalstu pieredze šādu un līdzīgu pakalpojumu nodrošināšanā, arī veikta novērtēšana starp Rīgas taksometru pakalpojumu sniedzējiem. Pasažieri jau šobrīd novērtē jauninājumus, kurus esam ieviesuši starppilsētu maršrutos, kas sniedz ievērojamus uzlabojumus klientu apkalpošanā.” uzsver Liepājas autobusa parka valdes loceklis Oskars Špickopfs.

LiepājaLidosta „Rīga”. Lai nokļūtu lidostā „Rīga”, pie autobusa vadītāja papildus biļetei jāiegādājas kupons par 1,42 EUR. Autobusa vadītājs informē dispečeru, kas veic taksometra rezervāciju. Iebraucot Rīgā, K.Ulmaņa gatves pieturā „Zolitūdes iela” pasažierus sagaidīs zaļi Baltic TAXI taksometri, kas pasažierus un viņu bagāžu aizvedīs uz lidostu.

Lidosta „Rīga”Liepāja. Lai nokļūtu no lidostas „Rīga” uz Liepāju, brauciena dienā vismaz 15 minūtes pirms autobusa izbraukšanas no Rīgas autoostas jārezervē vieta autobusā pa tālruņa numuriem 63422754 vai 26393694. Savukārt, 5 minūtes pirms autobusa izbraukšanas no Rīgas autoostas pasažieriem jādodas uz lidostas Baltic TAXI biroju, no kurienes taksometrs aizvedīs uz pieturu „Mežmalas iela”, kur pasažieris iekāps maršruta RīgaLiepāja autobusā.

Biļetes internetā